The minimalist syntax of defective domains gerunds and infinitives /

Furkejuvvon:
Bibliográfalaš dieđut
Váldodahkki: Pires, Acrisio
Searvvušdahkki: ebrary, Inc
Materiálatiipa: Elektrovnnalaš E-girji
Giella:eaŋgalasgiella
Almmustuhtton: Philadelphia : John Benjamins Pub. Co., 2006.
Ráidu:Linguistik aktuell ; Bd. 98.
Fáttát:
Liŋkkat:An electronic book accessible through the World Wide Web; click to view
Fáddágilkorat: Lasit fáddágilkoriid
Eai fáddágilkorat, Lasit vuosttaš fáddágilkora!
Lasit vuosttaš kommeantta. Visot kommeanttat leat almmolaččat.!
Čálihuva vuohččan sisa